Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łodzi ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

  1. Nazwa stanowiska pracy: Informatyk
  2. Komórka organizacyjna Oddział Ekonomiczno-Administracyjny
  3. Rodzaj umowy: umowa o pracę
  4. Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

  1. Wykształcenie wyższe, kierunek : Informatyka
  1. Staż pracy: minimum 2 lata na stanowisku Informatyk

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Znajomość zagadnień związanych z kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
  • Znajomość środowiska domenowego Windows,
  • Umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych,
  • Biegła znajomość pakietu OFFICE

ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

Konfiguracja urządzeń, naprawa sprzętu komputerowego, wsparcie użytkowników systemów komputerowych i oprogramowania.

Obsługa kart kwalifikowanego podpisu elektronicznego i certyfikatów przeglądarek internetowych.

Współpraca z serwisem komputerowym.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Życiorys i list motywacyjny.

  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać poprzez

Termin składania dokumentów: 31.10.2020

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie postępowania kwalifikacyjnego drogą telefoniczna lub e-mailową.

Dostosowanie strony