OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łodzi ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  1. Nazwa stanowiska pracy: księgowy
  2. Komórka organizacyjna: Oddział Ekonomiczno-Administracyjny
  3. Wymiar etatu:                         1 etat
  4. Rodzaj umowy: umowa o pracę
  5. Miejsce pracy:                         Łódź

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

  1. Wykształcenie: średnie/wyższe ekonomiczne
  2. Staż pracy: 3 lata

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • biegła znajomość obsługi komputera
  • znajomość podstaw rachunkowości lub płac
  • preferowana znajomość księgowości budżetowej
  • znajomość podstawowa pakietu office
  • umiejętność pracy w zespole

ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • analizy ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie list płac

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Życiorys i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać poprzez:

  • zgłoszenie elektroniczne na adres: [email protected],
  • zgłoszenie listowne na adres: PSSE w Łodzi, 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10,

 Termin składania dokumentów:  11.09.2020 r.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie postępowania kwalifikacyjnego drogą telefoniczna lub e-mailową.

Dostosowanie strony