Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łodzi ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

 OPIS STANOWISKA PRACY

  1. Nazwa stanowiska pracy stażysta / młodszy asystent
  2. Komórka organizacyjna Oddział Nadzoru Higieny Pracy
  3. Rodzaj umowy umowa o pracę w celu zastępstwa
  4. Miejsce pracy Łódź

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

  1. Wykształcenie wyższe magisterskie

kierunek : chemia

  1. Staż pracy   – / 1 rok

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • zaawansowana znajomość obsługi komputera
  • biegła znajomość obsługi komputera

ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

  • wykonywanie czynności kontrolnych w placówkach różnych branż w zakresie higieny pracy

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Życiorys i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać poprzez

  • zgłoszenie elektroniczne na adres: kadry@psselodz.pl,
  • zgłoszenie listowne na adres: PSSE w Łodzi, 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10,
  • zgłoszenie osobiste w siedzibie PSSE w Łodzi pod adresem:

93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10, pokój Nr 11.

Termin składania dokumentów:  30.04.2019 r.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie  postępowania kwalifikacyjnego drogą telefoniczna lub e-mailową.

Dostosowanie strony