Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łodzi

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

OPIS STANOWISKA PRACY

  1. Nazwa stanowiska pracy                   młodszy asystent
  2. Komórka organizacyjna                     Oddział Laboratoryjny
  3. Wymiar etatu                                     1 etat
  4. Rodzaj umowy                                  umowa o pracę na zastępstwo
  5. Miejsce pracy                                     Łódź

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

  1. Wykształcenie                                   wyższe mikrobiologiczne
  2. Staż pracy                                          co najmniej 1 rok

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • znajomość obsługi komputera,
  • otwartość na nowe techniki laboratoryjne oraz ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu laboratorium mikrobiologicznego,
  • umiejętność sprawnego komunikowania się.

ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych wody,
  • dokładne i sprawne prowadzenie dokumentacji i zapisów z prowadzonych badań oraz działań towarzyszących,
  • przestrzeganie przepisów dotyczących wykonywanych zadań.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Życiorys i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych                do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać poprzez

  • zgłoszenie elektroniczne na adres: kadry@psselodz.pl,
  • zgłoszenie listowne na adres: PSSE w Łodzi, 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10,
  • zgłoszenie osobiste w siedzibie PSSE w Łodzi pod adresem:

 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10, pokój Nr 11.

Termin składania dokumentów:  10.02.2019 r.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie  postępowania kwalifikacyjnego drogą telefoniczna lub e-mailową.

Klauzula informacyjna.

Dostosowanie strony