OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łodzi
ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  1. Nazwa stanowiska pracy:                  referent
  2. Komórka organizacyjna:                    Oddział Ekonomiczno-Administracyjny
  3. Wymiar etatu:                                    1 etat
  4. Rodzaj umowy:                                 umowa o pracę
  5. Miejsce pracy:                                    Łódź

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

  1. Wykształcenie:                                   średnie
  2. Staż pracy:                                         –

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • znajomość obsługi komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność w pracy,
  • wysoka kultura osobista oraz opanowanie w kontaktach z interesantami

ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

  • obsługa punktu przyjęć interesantów w siedzibie PSSE w Łodzi,
  • czynności administracyjne.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Życiorys i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać poprzez:

  • zgłoszenie elektroniczne na adres: kadry@psselodz.pl,
  • zgłoszenie listowne na adres: PSSE w Łodzi, 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10,
  • zgłoszenie osobiste w siedzibie PSSE w Łodzi pod adresem:

 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10, pokój Nr 11.

Termin składania dokumentów:  20.01.2019 r.Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie postępowania kwalifikacyjnego drogą telefoniczna lub e-mailową.

Klauzula informacyjna RODO.

Dostosowanie strony