OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY – NIEAKTUALNE

 Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łodzi ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

 OPIS STANOWISKA PRACY:

  1. Nazwa stanowiska pracy: stażysta
  2. Komórka organizacyjna: Oddział Nadzoru Higieny Komunalnej
  3. Wymiar etatu:      1 etat
  4. Rodzaj umowy:   umowa o pracę
  5. Miejsce pracy:    Łódź

 WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:

  1. Wykształcenie:   wyższe magisterskie

kierunek : ochrona środowiska, zdrowie publiczne, biologia, chemia, inne mające zastosowanie w pracy Inspekcji Sanitarnej

  1. Staż pracy:             –

 WYMAGANIA DODATKOWE:

  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • sprawność fizyczna.

 ZAKRES PODSTAWOWYCH ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

  • pobór prób wody, zgodnie z harmonogramami i w ramach interwencji,
  • prowadzenie bazy danych woda-excel w ramach monitoringu jakości wody,
  • opracowywanie ocen dotyczących wody.

 WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. Życiorys i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać poprzez:

  • zgłoszenie elektroniczne na adres: [email protected],
  • zgłoszenie listowne na adres: PSSE w Łodzi, 93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10,
  • zgłoszenie osobiste w siedzibie PSSE w Łodzi pod adresem:

93-189 Łódź, ul. Przybyszewskiego 10, pokój Nr 11.

Termin składania dokumentów:  30.09.2018 r.

Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni o terminie postępowania kwalifikacyjnego drogą telefoniczna lub e-mailową.

Dostosowanie strony